Panasonic CT-36HL43 36" HD-Ready TV with PureFlat Screen Electronics
Cheap Panasonic CT-36HL43 36" HD-Ready TV with PureFlat Screen (Electronics) Price
Panasonic CT-36HL43 36
CHEAP-PRICE.NET ’s Cheap Price
Here at Cheap-price.net we have Panasonic CT-36HL43 36" HD-Ready TV with PureFlat Screen at a terrific price. The real-time price may actually be cheaper — click “Buy Now” above to check the live price at Amazon.com.
A motion-adaptive 3D Y/C digital comb filter displays bright colors and action scenes with incredible clarity by minimizing the "color rainbow effect" in closely spaced patterns, compensating for the motion that occurs between fields. Included 10-bit, 60 MHz analog-to-digital image processing boosts conventional grayscale from 256 to 1024, to deliver four times as many shades of black and white.
What's in the Box
TV, remote control, remote batteries, and a user's manual.
CATEGORY: Electronics
MANUFACTURER: Panasonic
TYPE: ct36hl43, 36hl43, ct36-hl43, ct36hl, hdtv, hd-tv, high definition, television, ct-3643, ct3643, 3643, 36 inch,, ct-36lh43, ct36lh43, enroute
MEDIA: Electronics
MPN: CT-36HL43
# OF MEDIA: 1
ACCESSORIES:
UPC: 037988106431
Related Products
Customer Reviews of Panasonic CT-36HL43 36" HD-Ready TV with PureFlat Screen